Powrót

Wendy
Adept*
Adept*

Powrót

Post autor: Wendy »

Jakiś czas mnie tu nie było, ale bez obaw, już wróciłam! :D Byłam na wyjeździe i różnie tam było z zasięgiem, więc przerwałam na jakiś czas pisanie. Do tego przy powrotach też często jest dużo zamieszania, trzeba pozałatwiać różne sprawy i ani się człowiek obejrzy, a już mija kolejny dzień. No ale cóż, teraz mam już trochę więcej czasu, więc witajcie spowrotem! ;)
[kymen.pl]

Greta
Adept*
Adept*

Re: Powrót

Post autor: Greta »

Dobrze, że jesteś z nami, bo fajnie się z Tobą pisze. Myślałam przez chwilę, że może się zniechęciłaś, ale na szczęście nie. Mam nadzieję, że pobyt udał Ci się i złapałaś trochę oddechu. Pozdrawiam. :D
[kymen.pl]

Wendy
Adept*
Adept*

Na wyjeździe było świetnie! Dobrze było się tak zrelaksować.
Ja się nie zniechęcam nigdy! :D Pisanie tu jest naprawdę niezłą frajdą, a i dużo ciekawych rzeczy się można dowiedzieć; to sama przyjemność :)
[kymen.pl]

Greta
Adept*
Adept*

Post autor: Greta »

Dobrze Wendy, że wróciłaś, bo to Ty jak na razie jesteś na naszym forum największą kopalnią wiedzy i nie tylko. Miło jest przeczytać, że nie zniechęcasz się, co dość rzadko się zdarza. W związku z tym, że nie jesteś osobą tuzinkową - oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu - pozwoliłam sobie napisać taki przedłużony sonet o Tobie. Zainspirował mnie Twój lekki, przyjemny i bogaty w treść wiersz. Gratulacje!
[kymen.pl]

Wendy
Adept*
Adept*

Twój wiersz jest absolutnie cudowny! Nie spodziewałam się, że ktoś napisze coś o mnie, to bardzo miłe :D
[kymen.pl]

ODPOWIEDZ