REGULAMIN GRARYFIKACJI

Zasady gratyfikacji za pisania na forum.
Dla prowadzących działy.
admin
Site Admin
Site Admin
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 03, 2020 4:38 pm

REGULAMIN GRARYFIKACJI

Post autor: admin »

REGULAMIN KONKURSU


Pisanie na forum jest darmowe. Pewna gratifikacja może dotyczyć osób zaagażowanych w tworzenie forum, czyli więcej piszących. Od rangi ADEPT (przeczytaj w dziale o rangach).
dla autorów poczytnych tekstów mogą być stosowane indywidualne ustalenia.


Z POWODU NIKŁEGO ZAINTERESOWANIA GRATYFIKACJA NA ZASADACH NINIEJSZEGO REGULAMINU ZOSTAJE ZAWIESZONA
 1. Przy rejestracji na forum, wystarczy podać e-mail. Rejestracja jest zatwierdzana przez administratora.
 2. Otrzymuje się za standardowy post o tematyce antyków 0,2 PLN lub 0,1 PLN za post o innej tematyce.
 3. Za udział w głosowaniach 0,1 PLN, bez względu na wybraną opcję.
 4. Głosowania i posty użytkowników startujących w konkursie literacki pisane w dziale "KONKURS LITERACKI" zaliczane są do wyników konkursu.
 5. Adresy pocztowe mogą być utworzone tylko dla celów wykorzystania ich na forum. Służą one do identyfikacji użytkownika i są wykorzystywane we wszystkich sprawach administracji z użytkownikiem, również w sprawie wypłat.
 6. Standardowy post ma długość 500 znaków. Znaki są sumowane, nie trzeba pisać w jednym poście.
 7. Liczone są znaki typowe dla polskiej literatury: litery, kropki, przecinki i spacje użyte zgodnie z pisownią. Nie są liczone przytoczone cytaty, linki, emotikony.
 8. Post, żeby był zaliczony, powinien być autorstwa piszącego, niewykorzystywany gdzieś indziej w internecie, sensowny, napisany poprawną polszczyzną, bez wulgaryzmów i chamstwa. Niespełniające tych wymogów posty nie będą liczone lub nawet usuwane.
 9. Działy "Ogłoszenia", "Okazje" i "Administracja" nie są liczone do konkursu.
 10. Posty użytkowników startujących w Konkursie literackim pisane w dziale "KONKURS LITERACKI" zaliczane są do wyników konkursu.
 11. Posty pisane w działach o antykach niemające związku z antykami i tematem, liczone są jak posty pisane w dziale "INNE DOWOLNE TEMATY".
 12. Przed wysłaniem e-maila o przekazaniu pieniędzy sprawdzane jest, czy w ciągu ostatniego miesiąca użytkownik zalogował się na forum, ale wystarczy przed wysłaniem e-maila zalogować się na swoje konto na forum. Można to zrobić również po wysłaniu e-maila, ale dopiero po zalogowaniu staje się on skuteczny.
 13. Wiele osób obawia się przekazywać swoje dane i numery kont nieznanej osobie. Pewnie jest to słusznie zachowanie. Administracja forum również nie chce przechowywać danych osobowych ani numerów kont użytkowników, dlatego z listy firm proszę wybrać rzecz, którą jest się zainteresowanym. W e-mailu podać nazwę firmy, konto firmy na, które mają być wysłane pieniądze na Twoje zamówienie i numer zamówienia. Na konto wybranej firmy (w opisie będzie numer zamówienia) zostanie wysłana kwota uzyskana zgodnie z zasadami konkursu.
 14. Można też wybrać sobie nagrodę z puli starych, zabytkowych przedmiotów. Dla niezainteresowanych antykami będą również inne przedmioty współczesne. Do wysłania pocztą wymagane są dane do wysyłki. Jest też możliwe wysłanie do Paczkomatu. Przy większych uzbieranych sumach można wybrać przedmioty, które widnieją na forum i są oznaczone jako do sprzedaży. Oczywiście sprzedawcy nie czekają i przedmioty mogą być już sprzedane lub zamówione.
 15. Można też wypracowaną kwotę przeznaczyć na wparcie dowolnej organizacji lub akcji społecznej np. schronisko dla zwierząt itp.
 16. Limit dla uczestnika to 15 zł tygodniowo.
 17. Uzbierane posty i pieniądze nie przepadają, są liczone do następnego tygodni.
 18. Do limitu liczone są te tygodnie, w których użytkownik napisał co najmniej jeden płatny post.
 19. Wysyłane są kwoty uzyskane przez użytkownika w okrągłych złotych, bez groszy.
 20. Wypłata może nastąpić po miesiącu od napisania pierwszego postu.
 21. Posty zatwierdzone są oznaczane - [kymen.pl] . Zatwierdzane są wszystkie posty z wyjątkiem bezsensownych. Posty niemających żadnej wartości. Posty zawierające linki do stron internetowych nie biorą udziału w konkursie. Chodzi o linki do własnych stron, sklepów itp. Linki o charakterze komercyjnym, reklamowym lub spamu mogą być usuwane.
 22. Nicki używane na forum są własnością administratora i są użyczane użytkownikom do wykorzystania na forum.
 23. Użytkownik może poprosić o skasowanie jego konta, ale napisane wcześniej posty nie ulegają skasowaniu.
 24. Wszelkie próby oszustwa przy użyciu systemów komputerowych lub w każdej innej formie mające na celu w sztuczny sposób zwiększyć ilość postów są niedopuszczalne. Skutkują niezaliczeniem postów lub mogą prowadzić do usunięcia konta użytkownika z forum.
 25. Na forum można też pisać bez zalogowania, ale z oczywistych względów posty te nie mogą być komuś konkretnemu zaliczone.
 26. Premia dla autorów zatwierdzonych tematów o antykach od postów innych niż autora tematu. Premia "za poczytność" tematu. Posty administratorów, moderatorów forum i nierejestrowanych osób liczone są mniej niż komentarze osób zarejestrowanych.
 27. Wszelkie sporne kwestie rozstrzyga Administracja Forum.
 28. Regulamin konkursu może ulec zmianie, ale zmiana wchodzi w życie dopiero po jej ogłoszeniu na forum.
admin
Site Admin
Site Admin
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 03, 2020 4:38 pm

LISTA FIRM

Post autor: admin »

Lista firm. Proszę wybrać firmę nacisnąć link i wybrać produkt jeśli któryś się Tobie spodoba to proszę go zamówić i przekazać informacje potrzebne do przelewu administracji forum. Firma, konto firmy i numer zmówienia.
ODPOWIEDZ